نجمه
 
نويسندگان

برنامه كامل مسابقات جام جهاني ۲۰۰۶

? ۱۹ خرداد
گروه يك؛ آلمان- كاستاريكا (مونيخ) 19:30
گروه يك؛ لهستان- اكوادور (گلسن كرشن) 22:30
? ۲۰ خرداد
گروه دو؛ انگليس- پاراگوئه (فرانكفورت) 16:30
گروه دو؛ ترينيداد و توباگو- سوئد (دورتموند) 19:30
گروه سه؛ آرژانتين- ساحل عاج (هامبورگ) 22:30
? ۲۱ خرداد
گروه سه؛ صربستان و مونته نگرو- هلند (لايپزيك) 16:30
گروه چهار؛ مكزيك- ايران (نورنبرگ) 19:30
گروه چهار؛ آنگولا- پرتغال (كلن) 22:30
? ۲۲ خرداد
گروه شش؛ استراليا- ژاپن (كايزرسلاترن) 16:30
گروه پنج؛ آمريكا- چك (گلسن كرشن) 19:30
گروه پنج؛ ايتاليا- غنا (هانوفر) 22:30
? ۲۳ خرداد
گروه هفت؛ كره جنوبي- توگو (فرانكفورت) 16:30
گروه هفت؛ فرانسه- سوئيس (اشتوتگارت) 19:30
گروه شش؛ برزيل- كرواسي (برلين) 22:30
? ۲۴ خرداد
گروه هشت؛ اسپانيا- اوكراين (لايپزيك) 16:30
گروه هشت؛ تونس- عربستان (مونيخ) 19:30
گروه يك؛ آلمان- لهستان (دورتموند) 22:30
? ۲۵ خرداد
گروه يك؛ اكوادور- كاستاريكا (هامبورگ) 16:30
گروه دو؛ انگليس- ترينيداد و توباگو (نورنبرگ) 19:30
گروه دو؛ سوئد- پاراگوئه (برلين) 22:30
? ۲۶ خرداد
گروه سه؛ آرژانتين- صربستان (گلسن كرشن) 16:30
گروه سه؛ هلند- ساحل عاج (اشتوتگارت)19:30
گروه چهار؛ مكزيك- آنگولا (فرانكفورت)22:30
? ۲۷ خرداد
گروه چهار؛ پرتغال- ايران (فرانكفورت)16:30
گروه پنج؛ جمهوري چك- غنا (كلن)19:30
گروه پنج؛ ايتاليا- آمريكا (كايزرسلاترن)22:30
? ۲۸ خرداد
گروه شش؛ ژاپن- كرواسي (نورنبرگ)16:30
گروه شش؛ برزيل- استراليا (مونيخ)19:30
گروه هفت؛ فرانسه- كره جنوبي (لايپزيك)22:30
? ۲۹ خرداد
گروه هفت؛ توگو- سوئيس (دورتموند)16:30
گروه هشت؛ عربستان- اوكراين (هامبورگ)19:30
گروه هشت؛ اسپانيا- تونس (اشتوتگارت)22:30
? ۳۰ خرداد
گروه يك؛ اكوادور- آلمان (برلين)17:30
گروه يك؛ لهستان- كاستاريكا (هانوفر)17:30
گروه دو؛ سوئد- انگليس (كلن)22:30
گروه دو؛ پاراگوئه- ترينيداد و توباگو(كايزرسلاترن)22:30
? ۳۱ خرداد
گروه چهار؛ پرتغال- مكزيك (گلسن كرشن)17:30
گروه چهار؛ ايران- آنگولا (لايپزيك)17:30
گروه سه؛ هلند- آرژانتين (فرانكفورت)22:30
گروه سه؛ ساحل عاج- صربستان (مونيخ)22:30
? يكم تير
گروه پنج؛ جمهوري چك- ايتاليا (هامبورگ)17:30
گروه پنج؛ غنا- آمريكا (نورنبرگ)17:30
گروه شش؛ ژاپن- برزيل (دورتموند)22:30
گروه شش؛ كرواسي- استراليا (اشتوتگارت)22:30
? دوم تير
گروه هشت؛ عربستان _ اسپانيا (كايزرسلاترن)17:30
گروه هشت؛ اوكراين _ تونس (برلين)17:30
گروه هفت؛ توگو- فرانسه (كلن)22:30
گروه هفت؛ سوئيس- كره جنوبي (هانوفر)22:30
مرحله يك هشتم نهايي؛
? سوم تير
اول گروه يك - دوم گروه دو (مونيخ)(۴۹) 18:30
اول گروه سه _ دوم گروه چهار (لايپزيك) (۵۰)22:30
? چهارم تير
اول گروه دو _ دوم گروه يك (اشتوتگارت) (۵۱)18:30
اول گروه چهار- دوم گروه سه (نورنبرگ) (۵۲)22:30
? پنجم تير
اول گروه پنج _ دوم گروه شش (كايزرسلاترن) (۵۳)18:30
اول گروه هفت _ دوم گروه هشت (كلن) (۵۴)22:30
ششم تير
اول گروه شش _ دوم گروه پنج (دورتموند) _ (۵۵)18:30
اول گروه هشت _ دوم گروه هفت (هانوفو) _ (۵۶)22:30
يك چهارم نهايي
? نهم تير
برنده بازي ۴۹ با برنده بازي ۵۰ (برلين) _ (۵۷)18:30
برنده بازي ۵۳ با برنده بازي ۵۴ (هامبورگ) _ (۵۸)22:30
? دهم تير
برنده بازي ۵۱ با برنده بازي ۵۲ (گلسن كرشن) _ (۵۹)18:30
برنده بازي ۵۵ با برنده بازي ۵۶ (فرانكفورت) _ (۶۰)22:30
نيمه نهايي
? ۱۳ تير: برنده بازي ۵۷ با برنده بازي ۵۸ (دورتموند) _ (۶۱)22:30
? ۱۴ تير: برنده بازي ۵۹ با برنده بازي ۶۰ (مونيخ) _ (۶۲)22:30
بازي رده بندي
? ۱۷ تير:بازنده بازي ۶۱ با بازنده بازي ۶2 (اشتوتگارت)22:30
فينال?
۱۸ تير: برنده بازي ۶۱ با برنده بازي ۶۲ (برلين) 21:30

[ سه‌شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٥ ] [ ٩:٥۳ ‎ب.ظ ] [ امیر ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
امکانات وب
RSS Feed





دريافت کدهاي جاوا براي وبلاگ شما