نجمه
 
نويسندگان

برنامه كامل مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶

• ۱۹ خرداد
گروه یك؛ آلمان- كاستاریكا (مونیخ)
گروه یك؛ لهستان- اكوادور (گلسن كرشن)
• ۲۰ خرداد
گروه دو؛ انگلیس- پاراگوئه (فرانكفورت)
گروه دو؛ ترینیداد و توباگو- سوئد (دورتموند)
گروه سه؛ آرژانتین- ساحل عاج (هامبورگ)
• ۲۱ خرداد
گروه سه؛ صربستان و مونته نگرو- هلند (لایپزیك)
گروه چهار؛ مكزیك- ایران (نورنبرگ)
گروه چهار؛ آنگولا- پرتغال (كلن)
• ۲۲ خرداد
گروه پنج؛ ایتالیا- غنا (هانوفر)
گروه پنج؛ آمریكا- چك (گلسن كرشن)
گروه شش؛ استرالیا- ژاپن (كایزرسلاترن)
• ۲۳ خرداد
گروه شش؛ برزیل- كرواسی (برلین)
گروه هفت؛ فرانسه- سوئیس (اشتوتگارت)
گروه هفت؛ كره جنوبی- توگو (فرانكفورت)
• ۲۴ خرداد
گروه هشت؛ اسپانیا- اوكراین (لایپزیك)
گروه هشت؛ تونس- عربستان (مونیخ)
گروه یك؛ آلمان- لهستان (دورتموند)
• ۲۵ خرداد
گروه یك؛ اكوادور- كاستاریكا (هامبورگ)
گروه دو؛ انگلیس- ترینیداد و توباگو (نورنبرگ)
گروه دو؛ سوئد- پاراگوئه (برلین)
• ۲۶ خرداد
گروه سه؛ آرژانتین- ساحل عاج (گلسن كرشن)
گروه سه؛ هلند- صربستان و مونته نگرو (اشتوتگارت)
گروه چهار؛ مكزیك- آنگولا (فرانكفورت)
• ۲۷ خرداد
گروه چهار؛ پرتغال- ایران (فرانكفورت)
گروه پنج؛ ایتالیا- آمریكا (كایزرسلاترن)
گروه پنج؛ جمهوری چك- غنا (كلن)
• ۲۸ خرداد
گروه شش؛ برزیل- استرالیا (مونیخ)
گروه شش؛ ژاپن- كرواسی (نورنبرگ)
گروه هفت؛ فرانسه- كره جنوبی (لایپزیك)
• ۲۹ خرداد
گروه هفت؛ توگو- سوئیس (دورتموند)
گروه هشت؛ اسپانیا- تونس (اشتوتگارت)
گروه هشت؛ عربستان- اوكراین (هامبورگ)
• ۳۰ خرداد
گروه یك؛ اكوادور- آلمان (برلین)
گروه یك؛ لهستان- كاستاریكا (هانوفر)
گروه دو؛ سوئد- انگلیس (كلن)
گروه دو؛ پاراگوئه- ترینیداد و توباگو (كایزرسلاترن)
• ۳۱ خرداد
گروه سه؛ هلند- آرژانتین (فرانكفورت)
گروه سه؛ ساحل عاج- صربستان و مونته نگرو (مونیخ)
گروه چهار؛ پرتغال- مكزیك (گلسن كرشن)
گروه چهار؛ ایران- آنگولا (لایپزیك)
• یكم تیر
گروه پنج؛ جمهوری چك- ایتالیا (هامبورگ)
گروه پنج؛ غنا- آمریكا (نورنبرگ)
گروه شش؛ ژاپن- برزیل (دورتموند)
گروه شش؛ كرواسی- استرالیا (اشتوتگارت)
• دوم تیر
گروه هفت؛ توگو- فرانسه (كلن)
گروه هفت؛ سوئیس- كره جنوبی (هانوفر)
گروه هشت؛ عربستان _ اسپانیا (كایزرسلاترن)
گروه هشت؛ اوكراین _ تونس (برلین)
مرحله یك هشتم نهایی؛
• سوم تیر
اول گروه یك - دوم گروه دو (مونیخ)- (۴۹)
اول گروه سه _ دوم گروه چهار (لایپزیك) _ (۵۰)
• چهارم تیر
اول گروه دو _ دوم گروه یك (اشتوتگارت) _ (۵۱)
اول گروه چهار- دوم گروه سه _ (نورنبرگ) _ (۵۲)
• پنجم تیر
اول گروه پنج _ دوم گروه شش (كایزرسلاترن) _ (۵۳)
اول گروه هفت _ دوم گروه هشت (كلن) (۵۴)
ششم تیر
اول گروه شش _ دوم گروه پنج (دورتموند) _ (۵۵)
اول گروه هشت _ دوم گروه هفت (هانوفو) _ (۵۶)
یك چهارم نهایی
• نهم تیر
برنده بازی ۴۹ با برنده بازی ۵۰ (برلین) _ (۵۷)
برنده بازی ۵۳ با برنده بازی ۵۴ (هامبورگ) _ (۵۸)
• دهم تیر
برنده بازی ۵۱ با برنده بازی ۵۲ (گلسن كرشن) _ (۵۹)
برنده بازی ۵۵ با برنده بازی ۵۶ (فرانكفورت) _ (۶۰)
نیمه نهایی
• ۱۳ تیر: برنده بازی ۵۷ با برنده بازی ۵۸ (دورتموند) _ (۶۱)
• ۱۴ تیر: برنده بازی ۵۹ با برنده بازی ۶۰ (مونیخ) _ (۶۲)
بازی رده بندی
• ۱۷ تیر:بازنده بازی ۶۱ با بازنده بازی ۶۲ (اشتوتگارت)
فینال
• ۱۸ تیر: برنده بازی ۶۱ با برنده بازی ۶۲ برلین

[ جمعه ۱٢ خرداد ۱۳۸٥ ] [ ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ ] [ امیر ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
امکانات وب
RSS Feed





دريافت کدهاي جاوا براي وبلاگ شما